Rajzi felvételi előkészítő tanfolyam 2015

A Rajzi és Formaismereti Tanszék 2015-ben is meghirdeti rajzi felvételi előkészítő tanfolyamát a BME Építészmérnöki és Gépészmérnöki Kar Ipari Termék és Formatervező Szak felvételi vizsgáira.

kis létszámú csoportok tanári vezetés mellett 16 héten keresztül vehetnek részt az alkalmanként három órás tanfolyamon hétköznap az esti órákban, vidéki jelentkezők szombati időpontokban.

A tanfolyam díja: 95000 forint (az ÁFÁ-t tartalmazza, részletfizetési lehetőséggel)

Jelentkezési időszak: 2015. szeptember 8-tól október 30-ig.

További információ a Rajzi Tanszék honlapján, a http://www.rajzi.bme.hu/oktatas/rajziskola/felveteli-elokeszito-tanfolyam olvasható.

rajzifelvi2015.jpg