Pályázati tájékoztató – EGT Norvég Alap Ösztöndíjak

Doktoranduszok és oktatók pályázhatnak hallgatói, oktatói, kutatói tanulmányutakra, konferencia részvétel támogatására Norvégiába a BME Építészmérnöki Kar EGT Norvég Alap M2-es intézményi együttműködési pályázatának keretében.

Pályázati tájékoztató: 2016. szeptember 21. 9:30-10:10 K210

A pályázat elsődleges célja, hogy lehetővé tegye a BME Építészmérnöki Kar doktori képzésében résztvevő hallgatók, ill. a doktori témavezetésre jogosult oktatók számára, hogy oktatási, kutatási, szakmai, nyelvi és kulturális tapasztalatokat szerezzenek Norvégiában a BME EGT Alap ösztöndíj M2 pályázatának köszönhetően.

A pályázat kétféle modulban – hallgatói és oktatói/személyzeti – kerül meghirdetésre. A mobilitás megvalósítására az alábbi konstrukciók állnak rendelkezésre:

1. Hallgatói mobilitás – tanulmányi, kutatói célú mobilitás
  2. Oktatói/személyzeti mobilitás – rövidtávú oktatói mobilitás (oktatási tevékenységgel)
  3. Oktatói/személyzeti mobilitás – képzési mobilitás (konferencián való részvétel, szakmai műhelyeken, képzéseken való részvétel)
  4. Oktatói/személyzeti mobilitás – intézménylátogatási célú mobilitás

Pályázatok leadási határideje minden kategóriában: 2016. október 10.

A pályázati kiírás itt érhető el.

Bővebb információ:

Baku Eszter projekt koordinátor, Dékáni Hivatal