Legyél a jövő építészmérnöke! - középiskolai roadshow

November és december folyamán összesen öt középiskolai nyílt napon tart pályaorientációs előadást, illetve mutatja be az Építészmérnöki Kar képzéseit egy-egy kari oktató.

November 16-án Kalocsán, a Szent István Gimnáziumban tartott előadást Helfrich Szabolcs DLA.
November 20-án a győri Műszaki Szakképzési Centrum Hild József Építőipari Szakgimnáziumban járt Molnár Csaba DLA.

Decemberben még három helyre utaznak el kollégáink:

1-jén a Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnáziumban Alföldi György DLA tart pályaorientációs előadást.
7-én Székesfehérváron, a Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnáziumban Fenes Tamás DLA tájékoztatását lehet meghallgatni.
14-én pedig a hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnáziumba Dr. Lepel Adrienn látogat el.

2018. 11. 21.

Hírcsoport: