Innováció, oktatás, tervezés – a HENN iroda negyven éve

Gunter Henn, a drezdai egyetem tanszékvezetője, a nemzetközi Henn Architekten építésziroda alapítója tart angol nyelvű előadást  2015.november 4-én, szerdán 17 órakor a K275-ben Az Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezés Tanszék és az Építőművészeti Doktori Iskola meghívására.

November elején Budapestre látogat a nagy múltú Henn Architekten vezető tervezője, Gunter Henn német építész. A világ négy nagyvárosában jelenlévő, immár több mint háromszázötven főt foglalkoztató Henn Architekten széleskörű tervezői tevékenységével, kiemelkedő építészeti minőségével méltán vívta ki a szakmai elismerést. Saját elmondásuk szerint sikerük a kutatás, oktatás és tervezés hármasságán alapszik – előadásában ezen három szál mentén enged betekintést a majd fél évszázados múltra visszatekintő iroda tevékenységébe.

Az esemény plakátja itt letölthető.

2015. 11. 02.

Hírcsoport: