English website

For our new official English website please visit http://architect.bme.hu/.

2016. 09. 05.

A BME Építőművészeti Doktori Iskola vendégeként Thomas Burlon Budapestre látogat és nyilvános, angol nyelvű előadást tart 11.15. 16.00 órától a BME K210-ben. Az előadás angol nyelvű.

2017. 11. 14.

Vasáros Zsolt DLA habilitációs előadása és kollokviuma

A BME Építőművészeti Habilitációs Bizottság és Doktori Tanács tisztelettel meghívja önt Vasáros Zsolt DLA, az Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék egyetemi docensének habilitációs előadására és kollokviumára 2017. november 23-án.

2017. 11. 07.

Együttműködés a tajvani Feng Chia egyetemmel

Idén nyáron Karunk dékánja, Dr. Molnár Csaba ünnepélyes keretek között aláírta a kettős diploma szerződést a tajvani Feng Chia egyetem (FCU) vezetőségével.

2017. 11. 06.

Magyar Jövő Internet Konferencia és Okos Város Kiállítás

4. Magyar Jövő Internet Konferencia az előző konferenciákhoz hasonlóan a jövő internetének hazai szakmai fóruma, amely az internet trendekről, a feltáruló lehetőségekről és az elért eredményekről kíván átfogó képet adni, célkeresztjébe ebben az évben is a kibontakozó internet ökoszisztéma meghatározó elemét, a Smart City/Okos Város témáját helyezve, ehhez Okos Város Kiállítás kapcsolódik.

2017. 11. 06.

Kari Tanács ülése 2017. november 8.

M E G H Í V Ó
az Építészmérnöki Kar Tanácsának 2017. november 8-án (szerda)
14.15 órakor a Nagytanácsteremben (K. I. emelet 10.) tartandó ülésére

1) Bejelentések

2017. 11. 03.

Tervezd meg az életed! - Építész workshop középiskolásoknak

A BME Építészmérnöki Kara építészeti workshopot rendez középiskolás diákok számára. A programra elsősorban olyan, 11. és 12. évfolyamos diákokat várunk, akik érdeklődnek az építészet iránt, s akik izgalmas, élményközpontú, kreatív és játékos feladatok segítségével szívesen megismerkednének az építészet sokszínűségével. A feladatok mellett a Kar oktatóinak rövid prezentációi segítik majd a pályaválasztás előtt álló diákok orientációját.

2017. 10. 03.

YADA Toshio japán építész előadása

YADA Toshio japán építész előadása a japán hagyományoknak a modern múzeumok építészetében történő megőrzéséről.

2017. 09. 27.

Kari Tanács rendkívüli ülése 2017. szeptember 28.

M E G H Í V Ó
az Építészmérnöki Kar Tanácsának 2017. szeptember 28-án (csütörtök)
14.15 órakor a Nagytanácsteremben (K. I. 10.) tartandó rendkívüli ülésére

1) Bejelentések